Olga Szewczyk

Psycholog, Psychoterapeuta

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz uczestniczka 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym w atestowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej Akademii Motywacji i Edukacji w Warszawie. 

Członkini Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Doświadczenie diagnostyczne i terapeutyczne zdobywała podczas pracy w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, gdzie prowadziła diagnozy i konsultacje psychologiczne dla dzieci, młodzieży i ich rodziców. Odbywała staże w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz praktyki w Ośrodku Wczesnej Interwencji w Warszawie. 

Prowadzi psychoterapię indywidualną nastolatków, grupę wsparcia dla nastolatków doświadczających trudności w relacjach rówieśniczych, a także warsztaty umiejętności szybkiego i skutecznego reagowania na trudności emocjonalne i objawy kryzysu psychologicznego u dzieci i młodzieży. Podejmuje się pracy z pacjentami zmagającymi się z zaburzeniami odżywiania, obniżonym nastrojem, niskim poczuciem własnej wartości, przewlekłym stresem oraz zaburzeniami lękowymi.

W swojej pracy wykorzystuje przede wszystkim techniki poznawczo-behawioralne, dialog motywujący oraz metody oparte na trzeciej fali (ACT, DBT). Pozostaje jednak otwarta na dorobek innych szkół terapeutycznych, uznając, iż w wielu przypadkach pozwala to jej spojrzeć na doświadczane przez pacjenta trudności z szerszej perspektywy i jeszcze lepiej je zrozumieć.

Regularnie bierze udział w szkoleniach i konferencjach z zakresu zdrowia psychicznego, zaburzeń z tego obszaru oraz sposobów ich leczenia.

Umawianie wizyt

Prosimy o umawianie wizyt telefonicznie pod numerem: 796 941 829

GODZINY PRZYJĘĆ:

  • czwartek 15:00 – 21:00
  • piątek 15:00 – 20:00

CENNIK

 

  • Sesja konsultacyjna terapeutyczna stacjonarna – 50 min. – 220 zł