Monika Sumowska

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych, terapię par i małżeństw. Pracuje w oparciu o podejście humanistyczno – doświadczeniowe, wykorzystuje również elementy pracy innych szkół terapeutycznych.

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie i Szkołę Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, atestowaną i rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, należącą do międzynarodowego stowarzyszenia terapii humanistycznej WAPCEPC (World Association for Person Centered &Experiental Psychotherapy&Counselling).
Ukończyła liczne szkolenia m.in. z terapii par w/g terapii skoncentrowanej na emocjach, z psychoterapii problemów seksualnych w Katowickim Instytucie Psychoterapii, Focusing – praca z ciałem w podejściu skoncentrowanym na kliencie i wiele innych. Ma doświadczenie pracy z osobami doświadczającymi przemocy domowej, które zdobywała pracując w Ogólnopolskim Pogotowiu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie “Niebieska Linia”, gdzie była współautorką nagrodzonego i wyróżnionego przez Prezydenta miasta Warszawy projektu ” Wolscy Pomagacze” – budowanie interdyscyplinarnego zespołu pomagania ofiarom przemocy.
Od 2009 roku związana z Instytutem Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, gdzie zdobywała doświadczenie w II Klinice Psychiatrycznej na Oddziale Chorób Afektywnych F7, obecnie pracuje w ramach Ursynowsko-Wilanowskiego Zespołu Leczenia Domowego w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, gdzie pomaga pacjentom z zaburzeniami psychotycznymi i afektywnymi.

Pracuje z osobami, które:

  • cierpią z powodu lęków, objawów nerwicowych
  • zmagają się z depresją i zaburzeniami nastroju
  • mają trudności w relacjach z innymi
  • doświadczają kryzysu osobistego
  • zmagają się z niskim poczuciem własnej wartości

Swoją pracę poddaje stałej superwizji. Należy do Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenia Intra.

Budowanie bezpiecznej relacji, pełnej akceptacji i zrozumienia, stawia sobie jako jedną z najwyższych wartości w pracy z pacjentem.

Umawianie wizyt

Prosimy o umawianie wizyt telefonicznie pod numerem: 796 941 829

Godziny przyjęć

  • środy 16.00-21.00

Cennik

  • sesja konsultacyjna terapeutyczna stacjonarna – 50 min – 220zł