Magdalena Stefańska

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA

Psychoterapeutka ze specjalizacją w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży.

Absolwentka psychologii klinicznej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończyła 4-letnie szkolenie przygotowujące do uzyskania
certyfikatu psychoterapeuty rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Przez wiele lat pracowała w Oddziale dziennym dla Dzieci i Młodzieży w Mazowieckim Centrum Psychoterapii i Neuropsychiatrii, gdzie prowadziła psychoterapię indywidualną i grupową.

Doświadczenie zawodowe zdobywała również odbywając staże m.in. na oddziałach Szpitala Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej przy ul. Nowowiejskiej w Warszawie czy w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Od kilku lat związana zawodowo z Młodzieżowym Ośrodkiem Psychoprofilaktyki i Psychoterapii „MOP”, gdzie prowadzi terapię indywidualną, grupową oraz warsztaty i konsultacje poradnicze dla rodziców.

W Nadwiślańskim Ośrodku Psychoterapii prowadzi psychoterapię indywidualną dla młodzieży od 15-tego roku życia. Pracuje psychodynamicznie. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji..

Umawianie wizyt

Prosimy o umawianie wizyt telefonicznie pod numerem: 796 941 829

GODZINY PRZYJĘĆ:

  • poniedziałki – 09:00 – 16:00
  • czwartki – 09:00 – 12:00

CENNIK

  • Sesja konsultacyjna terapeutyczna stacjonarna – 50 min – 220 zł