CIAŁO I EMOCJE – WARSZTAT DLA SPORTOWCÓW

wrz 26, 2023

CIAŁO I EMOCJE – WARSZTAT DLA SPORTOWCÓW

 

Nadwiślański Ośrodek Psychoterapii zaprasza na dwudniowy warsztat przeznaczony dla osób uprawiających sport na każdym poziomie zaawansowania. Skupimy się na nim na treningu mentalnym, będziemy pracować z ciałem i znajdować połączenie pomiędzy nim a emocjami oraz równowagę pomiędzy trenowaniem a przetrenowywaniem się. Podczas warsztatu: 

  • zidentyfikujesz emocje towarzyszące aktywności i blokady, które nasz umysł potrafi stawiać, aby wyhamować sposób wykonania zadania,
  • poznasz podstawy funkcjonowania układu nerwowego i mechanizmy reakcji stresowej,
  • przyswoisz proste sposoby wspierania własnego układu nerwowego, które pomagają działać na optymalnym poziomie pobudzenia,
  • doświadczysz sposobów relaksowania się w sytuacji startowej oraz wyciszania się po treningu,
  • nauczysz się planować rutynę przedstartową. 

Warsztat prowadzony będzie z wykorzystaniem technik psychologii sportu, pracy z ciałem oraz Somatic Experiencing®.

Termin: 25 – 26 listopada 2023

Prowadzące:
Dorota Pawłowiczkliknij aby przeczytać pełną biografię

Barbara Knap – psycholożka, praktyk Somatic Experiencing® na kursie zaawansowanym, w trakcie certyfikacji somatycznego podejścia terapii traumy i stresu, pasjonatka świadomego ruchu. Posiada 9-letnie doświadczenie pracy w obszarze pomocy psychologicznej. Na co dzień pracuje terapeutycznie z osobami dorosłymi. Pomaga nawiązać lepszy kontakt z własnym ciałem i samym / samą sobą, swoją miękkością i siłą. Wierzy, że każdy i każda z nas ma zasoby do tego aby żyć pełniej i że każdy moment jest szansą na zmianę.

Koszt za 2-dniowe warsztaty – 750 zł

Aby zgłosić swoje zainteresowanie uczestnictwem w grupie bądź uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt telefoniczny z recepcją:
tel. 796 941 829
email: recepcja@nadwislanski.com